chevron


PDI, Türkiye'nin en büyük internet sağlayıcısının yaratıcı ve yenilikçi profesyonellerinden oluşan bir ekibin tarafından kurulan bir full servis dijital medya ve iletişim ajansıyız.

Her müşteriye yönelik yaklaşımın aynı zamanda bir ruha sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu ruh, her türlü dijital pazarlama, iletişim ve tasarım sorgulamasında yaşayan bir dinamik olmalıdır.

PDI Group, otuz yılı aşkın bir süredir teknoloji, bankacılık, yatırım, finans, hizmet ve diğer sektörlerde hem uluslararası hem de ulusal düzeyde şirketlerle sözleşmeli iş anlaşmaları yapmaktadır. Daha sonra, şirket içi ihtiyaçlar arttıkça PDI Group, Türkiye'nin en büyük internet sağlayıcısı olan (Superonline / Turkcell) dijital medya ve iletişim ekibinden yetenekli bir grup profesyoneli bünyesine katarak, daha önce hiç var olmayan bir iş geliştirme yeteneğine sahip bir ajans oluşturmuştur. İnternetin sadece kurumsal değil, aynı zamanda bireysel düzeyde de hayatımıza girmesiyle, PDI Group yeni doğan sektöre özgü kampanyalar geliştirmiştir.

Günümüze dönelim!

Türkiye'nin en büyük müşterileri arasında yer alan, çoğu uluslararası ödüllere sahip kendi sektör liderlerinden oluşan bir deneyime sahip olarak, müşterilerimiz için onların en özelleştirilmiş hizmetlerimiz ve yaklaşımımızla dijital medya çözümleri geliştiriyoruz. Değerli müşterilerimizle uzun vadeli iş anlaşmaları yapmak, başarı hikayemizin temelini oluşturmaktadır.

Son 25 yılda kurduğumuz güvenilir iş ilişkileri, ruhumuzu oluşturan en önemli gücümüzdür. Ayrıca, on yılı aşkın bir süredir memnun müşterilerimizle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Özetle, iletişim ve dijital pazarlama hedefleri için çağdaş bir yaklaşım benimseyen müşterilerimizi memnuniyetle karşılıyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Temel değerlerimize dayanarak müşterilerimizle güvenilir, kişiye özel, uzun vadeli ilişkiler kurmak.

Yirmi yılı aşkın tecrübesiyle PDI, müşterilerinin hem uluslararası hem de ulusal hedefleri için dijital medya çözümleri ve kurumsal iletişim kampanyalarında kilit faktör olmaya devam edecektir.