chevron


Kurumsal kimliğiniz markanızın görsel temsilidir. Hedef kitlenizin zihninde akılda kalıcı ve profesyonel bir imaj yaratmak için çok önemlidir.

Kurumsal İletişim hizmetimiz mesaj vermekten çok daha fazlasıdır; markanız için tutarlı ve profesyonel bir imaj yaratmakla ilgilidir. İster geleneksel postalarla, ister elektronik bültenler veya güçlü bir kurumsal kimlik oluşturma yoluyla olsun, iletişimlerinizin ilgi çekici ve etkili olmasını sağlıyoruz.

Bir kartvizit genellikle şirketiniz ile potansiyel müşteriler veya ortaklar arasındaki ilk temas noktasıdır. Kalıcı bir izlenim bırakan ve kurumsal kimliğinizi yansıtan zarif ve etkili kartvizitler tasarlıyoruz.

Logonuz markanızın sembolüdür. Logo tasarım hizmetimiz, markanızın özünü ve değerlerini özetleyen ayırt edici ve akılda kalıcı bir logo oluşturmayı içerir. İyi tasarlanmış bir logo, güçlü bir kurumsal kimliğin temelidir.

Kataloglar ve broşürler kullanarak tekliflerinizi ilgi çekici ve ikna edici bir şekilde sergileyen görsel olarak çekici ve bilgilendirici kataloglar ve broşürler tasarlıyoruz.

Promosyon ürünleri markanızın somut ifadeleridir. Müşterileriniz ve ortaklarınız üzerinde kalıcı bir etki bırakan markalı ürünler, giysiler veya hediyeler gibi promosyon ürünlerini seçmenize ve özelleştirmenize yardımcı oluyoruz.