BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!

Total

Kaliteli ürünleri farklı bir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunabilmek için tüm dünyada uyguladığı “Kalite Kulübü” uygulamasını, yıllardır Türkiye’de de başarı ile sürdüren Total’e yazılım, tasarım, uygulama geliştirme, pazarlama...

Sunset

İç giyim ve mayo-bikini sektörünün önde gelen isimlerinden olan Sunset’e yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk.

Else Elektrik

Else Elektrik'e markamızın istekleri önceliğimiz de olup yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk. Markamızla bir süre çözüm ortaklığı kapsamında çalıştık.

Else İnşaat

Else Elektrik bünyesinde bulunan Else İnşaat'a yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk. Markamızla bir süre çözüm ortaklığı kapsamında da çalıştık.

Else Tekstil

Else Elektrik bünyesinde bulunan Else Tekstil'e yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk. Markamızla bir süre çözüm ortaklığı kapsamında da çalıştık.

Altınbaş Holding

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden olan Altınbaş Holding’e yazılım, tasarım uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk. Markamızla bir süre çözüm ortaklığı kapsamında çalıştık. Altınbaş Holding’in bünyesinde bulunan Alpet’e yazılım, ...