BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!

Groupama

Markamıza yazılımın farklı alanlarında çalışmalar sunduk. Tüm web site yazılım, tasarım, uygulama çalışmaları, intranet, extranet, danışmanlık projeleri ve uygulamalarını geliştirdik. Uzun bir süre çözüm ortağı olarak çalıştık.

Total

Kaliteli ürünleri farklı bir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunabilmek için tüm dünyada uyguladığı “Kalite Kulübü” uygulamasını, yıllardır Türkiye’de de başarı ile sürdüren Total’e yazılım, tasarım, uygulama geliştirme, pazarlama...

Sunset

İç giyim ve mayo-bikini sektörünün önde gelen isimlerinden olan Sunset’e yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk.

Else Elektrik

Else Elektrik'e markamızın istekleri önceliğimiz de olup yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk. Markamızla bir süre çözüm ortaklığı kapsamında çalıştık.

Else İnşaat

Else Elektrik bünyesinde bulunan Else İnşaat'a yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk. Markamızla bir süre çözüm ortaklığı kapsamında da çalıştık.

Else Tekstil

Else Elektrik bünyesinde bulunan Else Tekstil'e yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk. Markamızla bir süre çözüm ortaklığı kapsamında da çalıştık.

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.