BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!

Sosyal Medya’da Karşılaşılan Negatif Yorumlara Yaklaşım Nasıl Olmalıdır?

Sosyal medyada karşılaşacağınız olumsuz görüşlere yaklaşımınız, markanız açısından büyük önem taşıyor. Sosyal medya platformlarının yaşamımızın olmazsa olmaz bir parçası olduğu bu zamanda, kullanıcıların yorumlarını sosyal medya pla...

Wattpad Nedir?

Yeni bir Sosyal Medya platformu: Wattpad. Türkiye’de de çok büyük bir ilgiyle karşılanan ve şuan bile binlerce kullanıcıya gelmeyi başaran Wattpad, hem okuyucular hem de yazarlar için eşsiz bir tecrübe sunuyor.

Ürün ve Hizmet Pazarlamasının Farkları Nelerdir?

Pazarlama ve Dijital Pazarlama dünyasında stratejik bir hedef kitle ortaya çıkarmak, bu hedef kitleyi yakından tanımak ve düzenli olarak data analizleri yapmak gibi fonksiyonlar olmazsa olmazlardır. Pazarlaması gerçekleştirilen mark...

Gmail Reklamlarından Nasıl Fayda Sağlanır?

Gmail reklamları, dijital pazarlama dünyasında push yöntemiyle pazarlama yapan birkaç mecradan birisi. Bu sebeple alınan sonuçlar da standardın dışında olarak; sosyal medya platformlarına kıyasla farklı olabiliyor.

ReMarketing’in Önemi

Remarketing, Google Display Network bünyesinde web sitenizi ziyaret eden müşterilerin daha sonraki online adımlarını takip ederek, girdikleri web sitelerinde markanızın display reklamları ile karşılaşmalarını sağlayan sistemdir.

Mobil Yazılım & Mobil Uygulama Hakkında

Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile her geçen gün büyüyen mobil uygulama / mobil yazılım dünyasında başarıyı getiren sebepler, kullanıcı memnuniyeti, faydasallık ve sadelik olarak öne çıkıyor.