BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!

Web Sitesi Tasarımı Oluştururken Yapılması Gerekenler

Web sitesi tasarımı yaparken yeni fikirlere açık olmalısınız. Artık bazı şeyleri değiştirme vakti geldi. Bazı tasarımsal sorunları ve popülerliğini yitirmişim yöntemlerin yerine neler yapılabilir? Buna değinelim.

Mobil Uygulama Güvenliği Hakkında

Mobil uygulama güvenliğinde halen çokça açıklar bulunuyor. Hewlett Packard Enterprise araştırmasından çıkan sonuçlara göre bu tespit yapılabilir. Araştırmaya göre 36.000 mobil uygulamanın %96’sı 10 güvenlik kontrolünün en az bir tan...

Google Plus ile SEO’nuzu Güçlendirme Yolları

Google Plus aslında bir sosyal medya mecrasından daha fazlası. Ek olarak bir web sitesinin sıralamasının Google arama motorunda öne çıkmasında yardımcı olacak bir araç olarak da kullanabilir.

Müşteri Memnuniyeti ve Satış İlişkisi

Satın alma yapmadan önce insanlar nelere önem verirler? Sorusunun cevabını yazımızda veriyoruz. Geleneksel olarak face-to-face pazarlamanın yanında, dijital pazarlama sisteminin de kullanılması gerekiyor.

Dijital Medya Ajanslarının En Sık Kullandığı Dijital Pazarlama Araçları

Sektörün öncü şirketleri tarafından bu yıl içinde gerçekleştirilen araştırmaya göre, ABD merkezli dijital pazarlama ve dijital medya ajanslarının en sık kullandığı dijital araçlar belirlendi.

Sosyal Medya Kriz Yönetimi Nasıl Olmalıdır?

Sosyal medyada karşımıza çıkabilecek bir kriz durumunda, birkaç dakika içinde markanızın imajını yerle bir eden sonuçlar yaratabilir. Bir kriz durumundan problemsiz bir biçimde çıkmanız için sosyal medya kriz yönetimi stratejilerine...

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.