BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!

Yazılım

Yazılım, sürekli gelişen ve değişen teknoloji çağında işimizin en önemli parçalarından biri. Hem yıllardır süren tecrübemize güveniyoruz, hem de yeniliği anahtarımız olarak belirliyoruz ve en sonunda, ihtiyaçlarınıza özel yazılımlar...

Dijital Tasarım

Yaratıcı ve yenilikçi fikirlerimizi estetik dokunuşlarla geliştiriyor ve projelerimizi tutkuyla oluşturuyoruz. Bizler çözümlere estetik yollarla ulaşan görsel uzmanlarız.

Biz Kimiz?

PDI Dijital Medya Ajansı, farklı ülkelerde ve birçok alanda faaliyet gösteren PDI Grup şirketlerinden bir tanesidir. PDI ailesi olarak, yaratıcı fikirleri büyük markalarla yenilikçi projelere dönüştüren; yaratıcı, meraklı, üretim ve...

En İyi Çözümler

Değişen ve gelişen teknoloji çağında, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü donanımlı ekibimizle birlikte oluşturuyoruz.

Etkin Destek

Dijital platformda sunduğumuz yaratıcı çözümlerle, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her noktada deneyimli ekibimizle etkin bir hizmet sunuyoruz.

Yaratıcı Fikirler

Markalarımızın ihtiyaçlarını anlıyor ve edindiğimiz tecrübelerle, müşterilerimize dijital dünyanın kapılarını yaratıcı fikirlerimizle açıyoruz.

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.