BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!

E-Ticaret

Sürekli bir doğal dönüşüm içerisinde olan dünyada iletişim ortamları da bu dönüşümden etkilenmektedir. Ticaretin gelişim sürecine bakıldığında bu dönüşüm rahatlıkla görülmektedir.

Mobil Yazılım

Markaların kurumsal kimliklerini, vizyon ve misyonlarını temsil ettikleri ve kendilerini halka tanıttıkları web siteleri çok önemlidir. Kullanıcı, müşteri marka hakkında araştırma yaparken mutlaka web sitelerini inceliyor.

SEO (Search Engine Optimization) Nedir?

Son zamanlarda adını hemen hemen herkesten duyduğumuz, iş imkânı içinde oldukça gelişen bir alan olan SEO (Search Engine Optimization) arama motorlarıyla ilgili bir uygulamadır.

Web Sitenizin Markanız İçin Önemi.

İnternetin yayılması ve kullanıcı sayısının artması sebebiyle web siteleri markalar ve şirketler için büyük önem taşımaya başladı. Her eve internetin girmesi şirketlerin kendi sitelerini e-ticaret pazarına sokmalarını sağlamıştır. ...

Günümüzde Sosyal Medya

Sosyal medyanın zamansızlığı, sonsuzluğu ve hızlı etkileşim sağlaması geleneksel medyayı arkada bıraktı. Globalleşen dünyada gelişen teknoloji ile birlikte dijital çağa geçilmesini sağladı.

Neden Dijital Pazarlama?

Gelişen teknoloji, artan mobil cihazlar, hayat koşullarımızı değiştirdiği gibi, alışveriş alışkanlıklarımızı da değiştirmeye başladı. Dijital artık hayatımızın odak noktası oldu. Pazarlama dünyasında 10 yıl içerisinde çok büyük geli...