BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!

2D-3D Animasyon

Animasyon, hareket ve görüntü yaratmak için ve bir anlatım biçimi olarak teknik açıdan ele alındığında canlandırma sanatının aslında anlatım aracı olarak kullanıldığını söyleyebiliriz.

Web Arayüz Tasarımı

“Tasarlamak, basitçe/sadece bir araya getirmek, sıralamak ve hatta düzenlemekten çok daha fazlası; anlam ve deger katmak, aydinlatmak, sadelestirmek, açıklamak, değiştirmek, yuceltmek, abartmak, ikna etmek ve belki de eğlendirmektir...

E-Ticaret

Sürekli bir doğal dönüşüm içerisinde olan dünyada iletişim ortamları da bu dönüşümden etkilenmektedir. Ticaretin gelişim sürecine bakıldığında bu dönüşüm rahatlıkla görülmektedir.

Mobil Yazılım

Markaların kurumsal kimliklerini, vizyon ve misyonlarını temsil ettikleri ve kendilerini halka tanıttıkları web siteleri çok önemlidir. Kullanıcı, müşteri marka hakkında araştırma yaparken mutlaka web sitelerini inceliyor.

SEO (Search Engine Optimization) Nedir?

Son zamanlarda adını hemen hemen herkesten duyduğumuz, iş imkânı içinde oldukça gelişen bir alan olan SEO (Search Engine Optimization) arama motorlarıyla ilgili bir uygulamadır.

Web Sitenizin Markanız İçin Önemi.

İnternetin yayılması ve kullanıcı sayısının artması sebebiyle web siteleri markalar ve şirketler için büyük önem taşımaya başladı. Her eve internetin girmesi şirketlerin kendi sitelerini e-ticaret pazarına sokmalarını sağlamıştır. ...

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.