BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!

Hashtag Nedir?

Hashtag, Twitter üzerindeki tüm tweetleri kategorilere ayırmak ve Twitter Arama sistemi üzerinden daha kolay bulunmasını kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir sistemdir.

Logonun Marka için Önemi

Logo, şirketin kimliğini yansıtan önemli görsel öğedir. Logo tasarımı, şirketlerin/markaların kişiler tarafından akılda kalmasını ve algılanmasını sağlar. Bu bakımdan logo bir şirketin kurumsallığına, vizyonuna uygun tasarlanmalıdır...

Web Analizi

Günümüzde internetin ve iletişim araçlarının her gün biraz daha gelişmesi, yenilenmesi sayesinde daha önceden bilgi edinme, zaman geçirme ve eğlence aracı olarak kullandığımız internet ile şimdi bütün işlemlerimizi yapabiliyoruz.

Dijital Medyada Renklerin Dili

Sosyal ve dijital medyada renkleri doğru kullanan kazanıyor. Sosyal medyada paylaşılan görselli paylaşımlar daha fazla dikkat çekiyor, görselli dikkat çekici kılan şeyler ise renkler.

Mobil Uygulama

Gün içerisinde en çok kullandığımız şey olan akıllı telefon ve tabletlerimiz gibi cihazlarımızın olmazsa olmazı mobil uygulamalardır. Mobil cihazlarda çalışması için tasarlanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” denir.

Tipografi

Tipografi Robert Bringhurst’a göre: “Tipografi, insanların konuştuğu dili uzun ömür ömürlü bir formata dönüştürme sanatıdır.” Tipografi artık her alanda karşımıza çıkmaktadır. Özellikle reklam amaçlı tasarımlarda, verilmek istenen m...

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.