BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!
GERİ DÖN
Yazılım
Yazılım

Yazılım, sürekli gelişen ve değişen teknoloji çağında işimizin en önemli parçalarından biri. Hem yıllardır süren tecrübemize güveniyoruz, hem de yeniliği anahtarımız olarak belirliyoruz ve en sonunda, ihtiyaçlarınıza özel yazılımlar geliştiriyoruz. Yani biz modern çağın terzileriyiz.

Uzman yazılım kadromuz ile size özel; Web, Windows, Mobil Tabanlı yazılımlar geliştiriyoruz.  Bunlar arasında CRM, İntranet / Extranet çalışmaları, E –ticaret siteleri, yazılım, yazılım geliştirme, Android, ve IOS yer alıyor. Size özel kurmuş olduğumuz altyapı sayesinde; uygulamaları tüm platformlarda uyumlu, güvenli ve erişim kolaylığı sağlayan, sonraki aşamalarda da sistem geliştirmesine açık bir ürün haline getirerek, markalarımıza sunuyoruz. Kullandığımız programlama dilleri; MVC, HTML5 ,CSS3,Visual Studio,Asp.net, Java, Java Script, Objective –C, Sql.

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.