BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!
GERİ DÖN
Sektörde PDI Dijital Medya Ajansı
Sektörde PDI Dijital Medya Ajansı

Biz PDI Dijital Medya Ajansı olarak siz müşterilerimize; Web Tasarım, Kullanıcı Arayüz Tasarımı,  Yazılım Geliştirme, Mobil Aplikasyon, Mobil Yazılım, 2D – 3D Animasyon, Yazılım, İllüstrasyon, E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM ve Dijital Tasarım gibi gelişen teknolojiye daha rahat adapte olabilmeniz için yenilikçi dijital medya alanları yaratıyoruz.

Uzman ekibimizle birlikte, uzmanlık alanımız olan dijital dünyada artık yepyeni yüzümüzle karşınızdayız. Uzun süredir özel bir titizlikle çalıştığımız web sitemiz bugün yeni yayın hayatına merhaba dedi.

Bizim uzmanlık alanımız, dijital dünya üzerinden görüntülenebilir her şey!

Konsept tasarım konusunda uzman ekibimiz hayal ettiğiniz tasarımları gerçekleştiriyor. Tıpkı biz PDİ’nin hayali olan yeni www.pdi.com.tr gibi. Tüm tasarımımızda hayallerimizle, ilgi çekiciliği, estetiği ve modernliği özgün web tasarımımız ile birleştirdik.

Marka kimliğimizi oluşturmanın yapı taşı olan web sitemiz kurumsal imajımızı tam yansıtmamız için tasarlandı. Biz sizin kurumsal kimliğiniz için  E- card, E- mailing, 2D - 3D Tasarımlar, İnfografik, Motion Graphics, Advergame ve Mikro Site uygulamalarını yenilikçi ve özgün tasarımlar üretiyoruz.

Size özel kurmuş olduğumuz altyapı sayesinde; uygulamalarınızı tüm platformlarda uyumlu, güvenli ve erişim kolaylığı sağlıyor. Daha sonra ise sistem geliştirmesine açık bir ürün haline getirerek, size sunuyoruz.

Alanında uzman yazılım kadromuz ile size özel Web, Windows ve Mobil tabanlı yazılımlar geliştiriyoruz. Bunları, CRM, İntranet / Extranet çalışmaları, E –ticaret siteleri, yazılım, yazılım geliştirme, Android, ve IOS olarak sıralayabiliriz. Kullandığımız programlama dilleri ise, MVC, HTML5 ,CSS3,Visual Studio,Asp.net, Java, Java Script, Objective –C, Sql.

Değişen teknoloji ve gelişen internetle beraber ortaya çıkan sosyal ağlar beraberinde sosyal medyayı getirdi. Sosyal medya kanallarını doğru yöneterek en etkili marka iletişimi ve stratejilerini, online itibar yönetimini, markanız adına biz geliştiriyor ve yönetiyoruz.

Konusunda uzman sosyal medya kadromuzla sosyal medya ağlarını takip ederek, siz markanın doğru hedef kitlelerini bulup onlara hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz. Sosyal medya hesaplarının doğru analiz edilmesinin marka imajını güçlendiren ve site ziyaretlerini arttıran bir yöntem olduğunun bilincindeyiz, Gelişen teknoloji, ve çoğalan mobil cihazlar yaşam şeklimizi değiştirdiği gibi, satın alma alışkanlıklarımızı da tümüyle etkiledi. Bunun ışığında; dijital mecraları en etkin şekilde kullanabilmeniz adına, dijital pazarlama tekniği hizmetlerini sunuyoruz. Bunlar arasında; dijital strateji sunumu, rakip ve pazar analizi, kullanıcı deneyimi analizleri başlıklarında danışmanlığımız bulunuyor.

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.