BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!
Doctor Turkey
Doctor Turkey

Sağlık sektöründe Türkiye genelinde her branştan tıp doktorlarının, uzman diyetisyenlerinuzman psikologların ve diş hekimlerinin üye olduğu Online bir hastanedir.

Her sektörde ihtiyaca yönelik çözümler sunan ve arama motorlarında görünürlük kazandıran firmamız, Türkiye'nin ve Dünyanın en büyük sanal hastanesi olan doctor turkey için firmaya uygun web tasarımı, yazılımı ve SEO hizmeti vermektedir.

Türkiye’de bir ilk olan doktorlar ile online görüşmeyi mümkün kılan mobil aplikasyon hizmeti oluşturduk.

Her geçen gün gelişen ve değişen dijital dünyada, markanızın ihtiyaçlarına uygun yaratıcı çözüm önerilerimizle her an yanınızdayız. Firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak geliştirdiğimiz etkin ve yaratıcı çözümlerimizle her noktada size destek veriyoruz. Deneyimli ekibimizle birlikte markanızın ihtiyaçları doğrultusunda etkili bir hizmet anlayışı sunuyor, beklentilerinizi en üst noktada karşılıyoruz.  

Markamızla halen Web Çözüm Ortaklığı kapsamında çalışmaktayız.

https://www.doctorturkey.com/    adresinden siteye ulaşabilirsiniz.

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.