BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!
GERİ DÖN
Dijital Tasarım
Dijital Tasarım

Yaratıcı ve yenilikçi fikirlerimizi estetik dokunuşlarla geliştiriyor ve projelerimizi tutkuyla oluşturuyoruz. Bizler çözümlere estetik yollarla ulaşan görsel uzmanlarız.

Konsept tasarım konusunda uzman ekibimiz ile hayal ettiğiniz tasarımları gerçeğe dönüştürüyoruz.  Tüm tasarım programlarını etkin bir şekilde kullanarak ilgi çekici, estetik, modern, kalıcı ve özgün web tasarım hizmetlerini, sektör ihtiyaçlarına uygun yenilikçi teknolojilerle buluşturuyoruz. Marka kimliğinin oluşturulmasında son derece önem arz eden web sitelerini, marka vizyonuna uygun doğrultuda şekillendiriyor, kurumsal imajınızı güçlendiriyoruz.  Kurumsal bir imaj yaratma açısından önem taşıyan; E- card, E- mailing, 2D - 3D Tasarımlar, İnfografik, Motion Graphics, Advergame ve Mikro Site uygulamalarını yenilikçi ve özgün tasarımlarla üretiyoruz.

 

Etkileşimli ve profesyonel web tasarımları, web sitesine yeni bir boyut katar ve biz de bu doğrultuda geliştirdiğimiz yaratıcı tasarımlarımızla farklılık yaratıyoruz. Web siteniz uzman ekibimizin ellerinde hayat buluyor.

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.