BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!
GERİ DÖN
Dijital Pazarlama Danışmanlığı
Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Neden Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama?

Pdi Dijital Medya Ajansı olarak biz, markalarımıza en fayda sağlayacak dijital mecraları, tüm sosyal paylaşım ağlarını (Facebook, Twitter, Instagram, GooglePlus … ) tespit ediyor, bu alanlarda stratejiler geliştirip ihtiyaçlarınız doğrultusunda projeleri uyguluyor ve geliştiriyoruz.. Markanızı, sosyal ağlara entegre edip, marka ilişkisini yönetiyor ve marka itibarınızı koruyoruz. Sosyal mecralarda her bir kullanıcı potansiyel bir yayıcı ve içerik sağlayıcıdır. Biz bunları göz önünde bulundurarak strateji kurgusu, içerik oluşturma, viral video analiz ve raporlama yaparak sizin için en iyi sosyal medya yönetimini ve proje uygulamalarını hayata geçiriyoruz.

Google Adwords, Facebook Ads vb. gibi online reklam alanlarının yönetimini planlıyor ve markanıza uygun kampanyalar yapıyoruz. Sosyal medya dünyasındaki tüm paylaşım ağlarında kampanyalarınızı ve markanızı yönetiyor, dijital pazarlama konusunda doğru ve güvenilir araştırmalar yaparak Google optimizasyonları ile (SEO/ SEM) doğru hedef kitlenizi sizinle buluşturuyoruz.

Müşterileriniz ve hedef kitlenizin sosyal medya üzerinden izlenmesi, doğru etkileşim yaklaşımları, interaktif iletişim, marka imajınızın yönetilmesi ve etki alanınızın arttırılması için uğraşıyoruz. Yer aldığınız sektöre göre en çok kullanılan anahtar kelimelerin analizi yapıyor sitenizin ön sıralarda yer almasını sağlayıp, markanızın tanınırlığını arttıracak SEO ve SEM çalışmaları yapıyoruz. Böylece müşterilerinize ve hedef kitlenize daha kolay ulaşabiliyor interaktif bir iletişim kurmanızı sağlıyoruz. 

 

Arama Motoru Pazarlamaları:

Dijital pazarlamada ise, öne çıkmak için SEO ve SEM kullanmak her zaman bir artı olacaktır. Sürekli ilerleyen internet teknolojilerini sosyal medyanın gücünü ile birleştirdiğimizde markanızın yükselişini hızlandırmak için uğraşıyoruz. Web 2.0 hayatımıza getirdiği yenilikler ve hız, doğru hedef kitlenize hızlı ulaşmanızı, marka bilinirliliğini ve pazar payınızı arttırmaya yarar sağlıyor. Biz, SEO VE SEM ile potansiyel müşteriler tarafından fark edilmenizi, markanızın Google, Yahoo, Yandex gibi büyük kullanıcı kitlesine sahip arama motorlarında en üst sıralara taşınmasını ve anahtar kelimelerle rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Web sitesi Facebook, Instagram, Google+, Pinterest, Twitter, Swarm, LinkedIn ile oluşturulan ve doğru uygulanan içeriklerle doğru hedef kitleye ulaşmak için ve katılımcı sağlamak günümüzde sosyal medyanın en büyük gücünün olduğunun farkındayız.

 

 

 

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.