BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!
GERİ DÖN
10LineMedia
10LineMedia

10lineMedia, sizin için özel olarak oluşturulmuş pazarlama stratejilerini oluşturur ve size en uygun reklam ve pazarlama bütçesiyle hedeflerinize en kısa zamanda ve en verimli şekilde  ulaşabilme olanakları sunar.

10linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. “Sniper Marketing”  stratejilerimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz. Offline pazarlama stratejilerinizi online mecralarda yeni baştan kurguluyor ve online pazarlama stratejinizi belirliyoruz.

 

10linemedia olarak verdiğimiz hizmetlerimiz:

 

1- STRATEJİ, PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI: Her kurumun birbirinden farklı yöntem ve yolları olduğunu bilerek size özel çözüm önerileri üretiyoruz. 10linemedia olarak, kuruluşunuzun verimliliğini arttırmanızda ve kurumsal stratejinizi belirlemenizde sizlere destek oluyoruz. Kurumunuzun stratejisini profesyonel olarak değerlendiriyor, yeni pazarlar ve iş kollarındaki durumu tahlil etmenizde kolaylık sağlıyoruz. Mevcut pazarlama stratejilerinizi nasıl etkin pazarlama yöntemlerine çevirebileceğinizi ve performansınızı etkileyen faktörleri tecrübeli ekibimizle sizlere sunuyoruz. Online pazarlama danışmanlığı ve yönetimi, pazarlama stratejisi oluşturma, pazarlama planı / bütçesi oluşturma, pazarlama yönetimi, müşteri ve dağıtım kanalları analizi ve stratejisi geliştirme, Türkiye’de ve dünyada oluşan yeni trendlerin takip edilmesi ve sunulması, sektörel analizler, pazarlama stratejinizi belirleyecek verileri detaylı biçimde sunuyor ve yön veriyoruz.

2- WEB ANALİZLERİ: Web sitenize ait istatistikleri inceleyerek, hangi anahtar sözcüklerinin ve arama motorlarının sitenize akış sağladığını belirliyoruz, bu sonuçlarla aynı zamanda anahtar kelimelerin yeni müşteri potansiyelinize yönelik sonuçlarını da görüyoruz. Bu bilgiler bize, arama pazarlaması ve sosyal medya kampanyalarınızda gerekli optimizasyonu sağlamak için yapılması gereken uygulamaları bulmamızda yardımcı oluyor.

3- WEB VİDEO PAZARLAMASI: Günümüzde, her gün; Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden çok sayıda video izlenmekte,  internet kullanımının yaygınlaşması, geliştirilen mobil aplikasyonların daha sık kullanılması, kurumların müşterilerine doğrudan ulaşmalarında çeşitli kolaylıklar sağlıyor. WebVideo uygulamaları da kurumların marka bilinirliğini arttırmanın ve satış hedeflerini arttırmanın en önemli yollarından biri. Biz, internet pazarlama uzmanları olarak, video reklamlarınızı Google ve benzeri arama motorlarında üst sıralara çıkaracak birikim ve deneyime sahibiz. Web siteniz için yenilikçi çözümlerimiz ve uzman kadromuz ile yanınızdayız.

4- YARATICI TASARIM UYGULAMALARI:  Markaların kurumsal kimlik oluşturmasında günümüzdeki en önemli noktalardan biri yaratıcı ve özgün bir biçimde hazırlanmış Web siteleridir. Markalarınız, profesyonelce hazırlanmış bir Web sitesi ile çok sayıda kişiye ulaşacak ve potansiyel müşteri sayınızı arttırabileceksiniz. Kurumsal kimliğinize uygun bir web sitesi ile kampanya ve ürünlerinizi hedef kitlenize en doğru biçimde aktaracak, etkili bir SEO çalışması ile satış hedeflerinize ulaşacaksınız. 10linemedia olarak biz, yaratıcı ve etkileyici tasarımlarımızla fark yaratıyoruz ve Web sitenizin uzman ellerde olacağının garantisini veriyoruz.

5- GADGET UYGULAMALARI: Google içerik ağı sitelerinde kullanılan Gadget reklam uygulamaları, görsel ve işitsel öğeleri bir arada kullanabilmesi ve interaktivite özelliği nedeniyle son dönemde Banner uygulamaların yerini almaya başlıyor. Hedef kitlenin marka sadakatini arttırmaya yönelik çalışmalarda özellikle tercih edilen Gadget uygulamalar, video izlenilebilirliği, anket olanakları, Web site arama özelliği, kullanıcı etkileşimleri gibi pek çok teknik özelliği sunmasının yanı sıra kullanıcıların hangi eylemleri gerçekleştirdiği, hangi bölümlerde vakit harcadığı ve hangi bağlantılara tıkladıkları gibi ölçümleme raporlarını almanıza da olanak sağlar.

6- E- MAİL PAZARLAMASI: E- Mail Pazarlama, kurumların en sık kullandığı pazarlama yöntemlerinden birisi; iyi yönetilmesi, müşteri eğilimlerine yönelik analiz araçlarının yerinde kullanılması ve Spam’e dönüşmediği durumlarda geri bildirim oranı yüksek olacak, bu da satış hedeflerine yaklaşılmasını sağlayacaktır. Seçilen başlıklar, kullanılan kelimeler kullanıcıların gelen kutularında dikkat çekecek şekilde hazırlanmalı ve kullanıcının gönderilen E- Mail’i açması hedeflenmelidir. Akıllı telefon ve tablet kullanımının yaygınlığı göz önünde bulundurularak hazırlanan e-postaların mobil uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

7- ADGAMES: Kişilerin ürünleriniz hakkında konuşmasını ve dilden dile dolaşmasını sağlamak için her zaman geleneksel yöntemleri denemek efektif olmayabilir. Adgames de bunun için etklili yöntemlerden biri. Potansiyel müşteri ağı yaratmadan, bire bir etkin rol üstlenen Adgames; oyunların sonunda sunulan ödüllerle, kullanıcılardan toplanan kişisel bilgilerin tam ve kesin olmasını hedefliyor. Sizler için basit soru-cevap oyunlardan, karmaşık macera oyunlarına kadar yaratıcı oyunlar geliştiriyor, Web sitenize, bloglarınıza, sosyal medya mecralarınıza entegre ediyoruz.

8- SOSYAL AĞ PAZARLAMASI:  Günümüzde Sosyal medya ağları, her geçen gün sayısı ve kullanıcısı artan mecralar olmakta, bizler, deneyimli kadromuzla, gelişen sosyal medya ağlarını takip ederek bu ağları kullanma yollarını belirliyoruz. Sosyal ağlar doğru analiz edildiğinde, marka imajını güçlendirir, marka bilinirliğinin daha geniş kitlelere ulaşmasını, ürün ve hizmetlerinizle ilgili geri dönüşler hakkında doğrudan bilgi sahibi olmanızı sağlar. 10linemedia olarak, kurumunuza uygun sosyal medya optimizasyon çözümleriyle hizmetinizdeyiz.

9- SEM UYGULAMALARI: Offline pazarlama stratejilerinin mantrası;  “Yerleşim, Yerleşim, Yerleşim” olabilir, fakat online pazarlama stratejilerinin tamamen farklı bir mantrası var; “Hedeflenmiş Trafik, Hedeflenmiş Trafik, Hedeflenmiş Trafik.. Peki, nasıl sağlanır bu trafik? Hedef kitlenizin var olduğunu varsaydığınız mecralarda yer almak yerine, sizi arayan hedef kitlenin bulunduğu yerde var olarak; yani arz ile talebi buluşturarak. Başarılı Adwords kampanyaları, doğru biçimde arz ile talebi buluşturduğundan yüksek geri dönüşler sağlıyor, marka fırsatları yaratıyor. 10limemedia olarak pazarlama bütçenizi en verimli şekilde yöneterek, kampanyanızdan maksimum getiri sağlıyoruz. Biz Sniper-Marketing’cileriz ve bütçenizin her kuruşu bizim için çok değerli.

10- SEO UYGULAMALARI: Arama Optimizasyonu, arama motorlarının çalışma metodlarını kavramaya yönelik anlayışa sahip, üzerinde iyi konsantre olunması gereken yüksek rekabetin olduğu bir çalışmadır. 10linemedia, konusunda uzman çalışanları ile arama motoru sektörü içinde yer almaktadır ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sürekli gelişim halindedir. Arama motoru optimizasyonu işinin belirsiz dünyasında, sürece yönelik doğrudan yaklaşımlarla aldığımız olumlu sonuçlar, arama pazarlamasında kendimize olan güvenimizi arttırmıştır. SEO sürecimizi uygulayarak, siz de web sitenizde aynı başarıyı elde edebilirsiniz.

BAĞLANTIDA KALIN
10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.