BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!

Halk Yatırım

Şirket, kurumsal değerleri olarak Sermaye piyasalarında müşteri odaklı, piyasa merkezli, dinamik ve yenilikçi, çalışanına değer veren, ekip çalışmasına inanan, yasalar, kurumsal yönetim ilkeleri ve etik değerlere bağlı, objektif ve ...

Halk Portföy

Ülkemizin en tanınan bankaları arasında olan Halk Bank bünyesinde bulunan markamıza kurumsal ilkelerini göz önüne alarak yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk.

Groupama

Markamıza yazılımın farklı alanlarında çalışmalar sunduk. Tüm web site yazılım, tasarım, uygulama çalışmaları, intranet, extranet, danışmanlık projeleri ve uygulamalarını geliştirdik. Uzun bir süre çözüm ortağı olarak çalıştık.

Total

Kaliteli ürünleri farklı bir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunabilmek için tüm dünyada uyguladığı “Kalite Kulübü” uygulamasını, yıllardır Türkiye’de de başarı ile sürdüren Total’e yazılım, tasarım, uygulama geliştirme, pazarlama...

Sunset

İç giyim ve mayo-bikini sektörünün önde gelen isimlerinden olan Sunset’e yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk.

Else Elektrik

Else Elektrik'e markamızın istekleri önceliğimiz de olup yazılım, tasarım, uygulama ve geliştirme hizmeti sunduk. Markamızla bir süre çözüm ortaklığı kapsamında çalıştık.